Black Wings Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Black Wings maagia akadeemia

HomeHome  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

Kohvikus söömas......

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Cylene.K Rope
1 klass ( 12 )
1 klass ( 12 )
Cylene.K Rope

Character sheet
Rass:
Võimed:

Kohvikus söömas...... Empty
PostSubject: Kohvikus söömas......   Kohvikus söömas...... I_icon_minitimeSun Jul 31, 2011 11:19 am

Jenz mõtleb et tal on kõht tühi . Oehh midagi pole terve päev söönud , im hungriiSuurest näljast otsustab Jenz natukene edasi kõndida ja vaadata kas ta leiab mõne kohviku.Varsti jõuabki Jenz suure punase maja juurde kuhu peale on kirjutatud suurelt : Cranberries kohvik.Ta otsustab sisse minna.Sees istub ta lauaäärde ja talle tuuakse varsti menüü.Khmm,mis meil siis siin on.Sealiha,kanatiivad blablablaa.Mmmm,friikaid tahaks küllJenz otsustaski friikaid tellida.Varsti toodigi talle friikad ja apelsinimahl mille ta samuti tellis.Ta asub suure isuga sööma
Back to top Go down
Melody Christine Lewis
1 klass ( 12 )
1 klass ( 12 )
Melody Christine Lewis

Character sheet
Rass: Deemon
Võimed: Elementide taltsutamine ning must maagia.

PostSubject: Re: Kohvikus söömas......   Kohvikus söömas...... I_icon_minitimeSun Jul 31, 2011 11:31 am

OT : Minevikuvormis postitatakse Wink

Mel jalutas vaiksel tänaval ning pobises suurest igavusest vandesõnu, mida ta vägagi hästi tundis. Endast vasakul kohvikut märganud astus ta sinna oma tavalise õela muigega sisse ning uuris veidi ringi. 'Mm.. Kes meil siin siis on..' mõtles ta õelalt ning sundis maha suure tungi õelalt irnuda. Ta istus küsimata tüdrukuga samasse lauda ning sõnas üpris neutraalsel toonil, ise siiski õelalt muiates:"Sa käid minu klassis, eks?Mm.. Jenny vist.. See nümf?" Menüüd uurides jäi ta vastust ootama.
Back to top Go down
Cylene.K Rope
1 klass ( 12 )
1 klass ( 12 )
Cylene.K Rope

Character sheet
Rass:
Võimed:

PostSubject: Re: Kohvikus söömas......   Kohvikus söömas...... I_icon_minitimeSun Jul 31, 2011 1:47 pm

Jaah ma olen Jenny.Tsau Melo,kuda läheb siish ka??Viimase kahe päeva huvitavad sündmused olid sellised et üks teine deemon tekitas mu käe sisse haava.Aga tänu mu valge maagia oskustele mitte eriti suure haava: P
Back to top Go down
Melody Christine Lewis
1 klass ( 12 )
1 klass ( 12 )
Melody Christine Lewis

Character sheet

PostSubject: Re: Kohvikus söömas......   Kohvikus söömas...... I_icon_minitimeSun Jul 31, 2011 2:07 pm

Melody pööritas vaid silmi:"Ahah, huvitav. Ära kutsu mind Meloks, see on nagu melon või midagi. " Ta tellis endale prae ning hakkas seda vaikselt sööma. 'Mida ma üldse ingliga ühes lauas teen.. Katastroof..Melody, sa ei roni enam sellistesse paikadesse,' torises ta mõtteis ning saatis Jenny poole pahase pilgu.
Back to top Go down
Cylene.K Rope
1 klass ( 12 )
1 klass ( 12 )
Cylene.K Rope

Character sheet
Rass:
Võimed:

PostSubject: Re: Kohvikus söömas......   Kohvikus söömas...... I_icon_minitimeSun Jul 31, 2011 2:19 pm

Ok ma ei kutsu sind meloks.Mis siis nüüd viga??torises Jenz.Jenz viskas kahvli taldrikule ja mõtles mahla juues : Miks ma üldse deemoniga ühes lauas istun??Ole nüüd mõistlik Jenz ja istu Melodyst 4 lauda eemale.Kui ma siin niimoodi veel kaua istun võib see veel tead mida kaasa tuuaJenz võttis taldriku ja klaasi kätte ja istus teise lauda ja sõi seal oma friikaid ja apelsinimahla edasi.
Back to top Go down
Melody Christine Lewis
1 klass ( 12 )
1 klass ( 12 )
Melody Christine Lewis

Character sheet

PostSubject: Re: Kohvikus söömas......   Kohvikus söömas...... I_icon_minitimeSun Jul 31, 2011 2:23 pm

"Aaah.. Nümfid," pobises Mel ning pööritas veel silmi. Lootes et keegi tema rassist kohvikusse tuleks näris ta tujutult liha ning ohkas iga veidigi häirivama sündmuse peale.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Kohvikus söömas......   Kohvikus söömas...... I_icon_minitime

Back to top Go down

Kohvikus söömas......
Back to top 
Page 1 of 1