Black Wings Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Black Wings maagia akadeemia
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Lightless.

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Melody Christine Lewis
1 klass ( 12 )
1 klass ( 12 )
Melody Christine Lewis


Posts : 70
Join date : 2011-07-28
Age : 25
Location : Räpina..

Character sheet
Rass: Deemon
Võimed: Elementide taltsutamine ning must maagia.

Lightless. Empty
PostSubject: Lightless.   Lightless. I_icon_minitimeSun Jul 31, 2011 7:34 pm

Melody avas krääksatuse saatel ukse ning astus sisse lagunenud hurtsikusse. Enda eest leidis ta hetkel tühjad ruumid ning paar hiire laipa. "Fui, ise käivad siin koos pidutsemas ja siis ei või koristada," torises ta ning avastas nurgast vana tugitooli. Seda igat moodi testinud ning kindlaks teinud, et see kokku ei lange istus ta aeglaselt ja ettevaatlikult tugitoolile. Lõpuks istunud, ssulges ta silmad ning kergendatult ohates sosistas:"Siia valguse omad vähemalt ei roni."
Back to top Go down
Souxie Van Alberict
1 klass ( 12 )
1 klass ( 12 )
Souxie Van Alberict


Posts : 148
Join date : 2011-07-28

Character sheet
Rass: Hübriid
Võimed: Valdab musta maagiat ja kõiki nelja algelementi.

Lightless. Empty
PostSubject: Re: Lightless.   Lightless. I_icon_minitimeWed Aug 03, 2011 9:30 pm

Silmad sütena mustavas pimeduses hõõgumas maandus Melancholia hurtsiku lagunenud katusele natuke valjemalt, kui ta seda tahtnud oleks. Hübriid oli just jahil käinud, kuid järelmõjud kaovad ta välimusest alles mõne tunni pärast seetõttu otsustas ta ka oma deemoni tiivad ribadeks tõmmatud koolivormisärgi tagant välja jätta. Hüpates maja katuselt mullasele maapinnale astus ta sisse lootes leida kohta istumiseks, silmad pimedusega täiesti kohanenud silmas ta toa nurgas olevat tugitooli kerra tõmbunud tuttava välimusega tüdrukut, kuid teda segamata istus Melancholia ise teise nurka, sättis tiivad selja vastas kokku ning sulges samuti silmad, et mitte pahvatada naerma vaatepildi peale, kuidas vastasseinal kaks oranšikat laiku täpselt neiu silmade kõrgusel olesklevad.
Back to top Go down
Melody Christine Lewis
1 klass ( 12 )
1 klass ( 12 )
Melody Christine Lewis


Posts : 70
Join date : 2011-07-28
Age : 25
Location : Räpina..

Character sheet
Rass: Deemon
Võimed: Elementide taltsutamine ning must maagia.

Lightless. Empty
PostSubject: Re: Lightless.   Lightless. I_icon_minitimeThu Aug 04, 2011 4:22 pm

Veidi aja pärast avas Melody silmad ning nägi vastasseina juures tuttavat tüdrukut. "Tere jälle," pobises ta veidi uniselt ning ringutas kiirelt. "Tore jälle näha," sõnas ta üllatavlat viisakalt, mida pole enne juhtunud. Peaaegu et hinge kinni hoides proovis ta toolist tõusta, siiani kartes et see vana logu võib kokku vajuda. Lõpuks toolist püsti saanud ohkas ta kergendatult, sest vana tool otsustas siiski veel koos püsida.
Back to top Go down
Souxie Van Alberict
1 klass ( 12 )
1 klass ( 12 )
Souxie Van Alberict


Posts : 148
Join date : 2011-07-28

Character sheet
Rass: Hübriid
Võimed: Valdab musta maagiat ja kõiki nelja algelementi.

Lightless. Empty
PostSubject: Re: Lightless.   Lightless. I_icon_minitimeThu Aug 04, 2011 5:22 pm

" Viisakas " muigas Souxie, kuid vastas siis umbes sama tooniga mis tüdrukki " Tore tõesti. " . Silmad lahti teinud ignoreeris neiu seinale tekkinud kahte punakasoranži laiku ning pööras ennast vana kipaka tugitooli poole. " Hääle järgi osutades vajub see kokku sekundi pealt, kui virutad jalaga vastu seljatoe kõige madalamat osa . " teatas ta ning vaatas deemonile alt ülesse, mis Melancholiale kuidagi ei sobinud.
Back to top Go down
Melody Christine Lewis
1 klass ( 12 )
1 klass ( 12 )
Melody Christine Lewis


Posts : 70
Join date : 2011-07-28
Age : 25
Location : Räpina..

Character sheet
Rass: Deemon
Võimed: Elementide taltsutamine ning must maagia.

Lightless. Empty
PostSubject: Re: Lightless.   Lightless. I_icon_minitimeThu Aug 04, 2011 5:45 pm

Melody mõmises midagi endalegi peaaegu arusaamatut vastuseks ja suunas siis pilgu tugitoolile. "Ei kavatse proovida," sõnas ta siis ja pööras pilgu tagasi hübriidi peale. "Käisid jahil?" päris ta kinnituseks oma teooriale, et tüdruk ei lenda vaid lõbustuseks ringi.
Back to top Go down
Souxie Van Alberict
1 klass ( 12 )
1 klass ( 12 )
Souxie Van Alberict


Posts : 148
Join date : 2011-07-28

Character sheet
Rass: Hübriid
Võimed: Valdab musta maagiat ja kõiki nelja algelementi.

Lightless. Empty
PostSubject: Re: Lightless.   Lightless. I_icon_minitimeThu Aug 04, 2011 5:50 pm

" Jah, järelmõjud nii märgatavad ? " vastas neiu kõvera, rõõmutu muigega osutades tarbetult oma helendavatele silmadele ning küsis kohe uue küsimuse. Tiibade väljas oleku oli hübriid juba unustanud olles sellega niivõrd harjunud. Neiu oli kogu oma lapsepõlve mittemaagilistest inimestest isoleerituna veetnud tõmmates tiivad sisse vaid linna minemiseks nõnda oli see, et need tal selja taga seisid tema jaoks täiesti loomulik.
Back to top Go down
Melody Christine Lewis
1 klass ( 12 )
1 klass ( 12 )
Melody Christine Lewis


Posts : 70
Join date : 2011-07-28
Age : 25
Location : Räpina..

Character sheet
Rass: Deemon
Võimed: Elementide taltsutamine ning must maagia.

Lightless. Empty
PostSubject: Re: Lightless.   Lightless. I_icon_minitimeThu Aug 04, 2011 9:08 pm

"Igaüks ei lase linnas tiibadega ringi." sõnas deemon ja ei suutnud ka silmi mainimata jätta,"Ja silmad on ka kaugelt märgata." Ta pilk uuris hetkeks hübriidi ja seejärel ruumi. Melody oli küll enne hurtsikus veidi ringi käinud, kuid seda ruumi ta eriti uurinud ei olnud. Ruum tundus üpris tühi, peale tugitooli oli veel paar logu mööblitükki. "Kuidas nad suudavad siin pidutsemas või nii käia? Mulle see väikeseks uinakuks küll kõlbab aga ma ei ole kindel kas tahaksin siin pikemat aega olla," sõnas ta peale üldisemat analüüsi kulm kortsus. Tema jaoks olid maas olevad hiire laibad juba liig.
Back to top Go down
Souxie Van Alberict
1 klass ( 12 )
1 klass ( 12 )
Souxie Van Alberict


Posts : 148
Join date : 2011-07-28

Character sheet
Rass: Hübriid
Võimed: Valdab musta maagiat ja kõiki nelja algelementi.

Lightless. Empty
PostSubject: Re: Lightless.   Lightless. I_icon_minitimeThu Aug 04, 2011 9:17 pm

" Ah, noh need, tead küll, saagile on lihtsam märkamatult ligidusse saada. " lausus Souxie tüdruku kommentaaride peale ning vaatas siis nina kirtsutades hurtsikus ringi. " Pean sinuga nõustuma, see on tõepoolest üsnagi jäle. " Kasutades ainsat elementi mida ta tõeliselt üsnagi hästi kontrollida suutis lahvatas hiire surnukeha põrandalaudadel põlema ning õige pea oli sellest järgi vaid tuhk ja suur must plekk seal, kus enne üsnagi normaalses seisus laudpõrand oli olnud.
Back to top Go down
Melody Christine Lewis
1 klass ( 12 )
1 klass ( 12 )
Melody Christine Lewis


Posts : 70
Join date : 2011-07-28
Age : 25
Location : Räpina..

Character sheet
Rass: Deemon
Võimed: Elementide taltsutamine ning must maagia.

Lightless. Empty
PostSubject: Re: Lightless.   Lightless. I_icon_minitimeFri Aug 05, 2011 9:28 am

"Miks ma ise küll selle peale ei tulnud," ohkas ta ja tõmbas käega õrnalt läbi juuste. Ta jälgis kuidas närilise laip tuhaks põles ja viskas siis hübriidile kiire pilgu. "Muidu, kes sa oled üldse? Nime ma mõtlen,"sõnas ta kuidagi kohmetult ja pidas siis vajalikuks lisada,"Sa oled lihtsalt ainuke normaalne olend keda ma kohanud olen."
Back to top Go down
Souxie Van Alberict
1 klass ( 12 )
1 klass ( 12 )
Souxie Van Alberict


Posts : 148
Join date : 2011-07-28

Character sheet
Rass: Hübriid
Võimed: Valdab musta maagiat ja kõiki nelja algelementi.

Lightless. Empty
PostSubject: Re: Lightless.   Lightless. I_icon_minitimeFri Aug 05, 2011 11:20 am

" Souxie olen, ning tänan, võiksin sinu kohta sama öelda " lisab ta üsna kohmetu naeratusega. Oma täisnime neiu ette lugeda ei viitsinud kuna see oli üsna keerulise hääldusega ja täielikult mittevajalik. Heites pilgu mustale tuha ja puusodile põrandal ohkab ta vaevukuuldavalt, " See maja on nüüd veelgi varisemisohtlikum, "
Back to top Go down
Melody Christine Lewis
1 klass ( 12 )
1 klass ( 12 )
Melody Christine Lewis


Posts : 70
Join date : 2011-07-28
Age : 25
Location : Räpina..

Character sheet
Rass: Deemon
Võimed: Elementide taltsutamine ning must maagia.

Lightless. Empty
PostSubject: Re: Lightless.   Lightless. I_icon_minitimeFri Aug 05, 2011 1:07 pm

Melody noogutas õrnalt:"See hurtsik on üldse maailmaime, see peaks ammu kokku varisenud olema." Tagasi nime teema juurde minnes mainis ta lõpuks:"Mina olen Melody." Ta astus paar sammu end ümber pöörates ja just tema jalge all olevad lauad otsustasid krigisema hakata. Lõpuks jäi ta oma endise istekoha läheduses asuvast aknast välja vaatama ja küsis neutraalsel, tujutul toonil:"Muidu, mis kell olema peaks?"
Back to top Go down
Souxie Van Alberict
1 klass ( 12 )
1 klass ( 12 )
Souxie Van Alberict


Posts : 148
Join date : 2011-07-28

Character sheet
Rass: Hübriid
Võimed: Valdab musta maagiat ja kõiki nelja algelementi.

Lightless. Empty
PostSubject: Re: Lightless.   Lightless. I_icon_minitimeFri Aug 05, 2011 3:32 pm

" Meeldiv tutvuda " vastas ta tüdruku nime peale üsnagi siiralt, kuid ilmetu tooniga. " Ma arvan, et umbes kolme- nelja kandis " pakkus Souxie ning hakkas mõttes arutlema, mis see kell oligi ? Nimelt kaotas hübriid jahil käies või lennates ajataju ning tal oli varemgi ette tulnud hetki kus ta tänu vildakale ajatajule lubatud hetkest mitu tundi hiljem kohale ilmub.
Back to top Go down
Melody Christine Lewis
1 klass ( 12 )
1 klass ( 12 )
Melody Christine Lewis


Posts : 70
Join date : 2011-07-28
Age : 25
Location : Räpina..

Character sheet
Rass: Deemon
Võimed: Elementide taltsutamine ning must maagia.

Lightless. Empty
PostSubject: Re: Lightless.   Lightless. I_icon_minitimeFri Aug 05, 2011 5:54 pm

Deemon noogutas ja mõmises vastuseks:"Ma olen siin olnud isegi kauem kui ma arvasin." Ta astus paar sammu lähemale aknale, mis nägi ausalt öeldes rohkem välja kui auk millele klaas ette topitud, ja vaatas lähemalt suurt valgena paistvat kuud mis veel nähtaval oli. "Isegi akent ei oska korralikult teha," torises ta veel kuud jälgides, kõige üle vingumine oli vist ainuke tegevus mida Melody tõesti hästi oskas.
Back to top Go down
Souxie Van Alberict
1 klass ( 12 )
1 klass ( 12 )
Souxie Van Alberict


Posts : 148
Join date : 2011-07-28

Character sheet
Rass: Hübriid
Võimed: Valdab musta maagiat ja kõiki nelja algelementi.

Lightless. Empty
PostSubject: Re: Lightless.   Lightless. I_icon_minitimeFri Aug 05, 2011 6:30 pm

Muiates mõrult sai neiu täpselt aru millest Melody seletas " Vähemalt siin eksisteerib aken millel on tõepoolest klaas ees " proovis Souxie optimistlikum olla, kui oma pilgu seinas haigutavale amatöörlikult kinni topitud augule viis. " Mõnikord on päris hea, et ma inimene pole " mõtles ta valjult viidates hurtsikus tuntavale jahedusele ning rõskusele.
Back to top Go down
Melody Christine Lewis
1 klass ( 12 )
1 klass ( 12 )
Melody Christine Lewis


Posts : 70
Join date : 2011-07-28
Age : 25
Location : Räpina..

Character sheet
Rass: Deemon
Võimed: Elementide taltsutamine ning must maagia.

Lightless. Empty
PostSubject: Re: Lightless.   Lightless. I_icon_minitimeFri Aug 05, 2011 7:36 pm

"Ainult mõnikord?" küsis neid ja vaatas üllatusega Souxie poole. "Minu meelest on see alati hea. Ma suudan ennast paremini kaitsta.. Ja muidugi ei saa tiibu mainimata jätta,"muigas Melody ja viskas kiire pilgu hübriidi tiibade poole. "Inimesed ainult unistavad sellest,"lisas ta veel ja naeratas enda õelat naeratust.
Back to top Go down
Souxie Van Alberict
1 klass ( 12 )
1 klass ( 12 )
Souxie Van Alberict


Posts : 148
Join date : 2011-07-28

Character sheet
Rass: Hübriid
Võimed: Valdab musta maagiat ja kõiki nelja algelementi.

Lightless. Empty
PostSubject: Re: Lightless.   Lightless. I_icon_minitimeSat Aug 06, 2011 12:20 pm

" Kui sa oleksid ülesse kasvanud veel nelja hübriidist vennaga kes oma võimeid veel kasutada ei suuda tunduks mõned aastad normaalset inimeseelu üsna hea variandina. " naeris Souxie rõõmutult meenutades valusaid mälestusi väikevendade esimestest katsetustest elemendimaagia vallas.
Back to top Go down
Melody Christine Lewis
1 klass ( 12 )
1 klass ( 12 )
Melody Christine Lewis


Posts : 70
Join date : 2011-07-28
Age : 25
Location : Räpina..

Character sheet
Rass: Deemon
Võimed: Elementide taltsutamine ning must maagia.

Lightless. Empty
PostSubject: Re: Lightless.   Lightless. I_icon_minitimeSun Aug 07, 2011 3:27 pm

"Heh, kujutan ette," sõnas Mel ninhg manas näole mõru naeratuse. "Ma olen ainus laps peres, pole midagi sellist tundnud," lisas ta veel veidi hiljem ja kaotas näolt naeratuse. Meenutades oma lapsepõlve üksinduses ja igavuses sõnas ta veel hiljem:"Aga ega see varjant ka just parim ole."
Back to top Go down
Souxie Van Alberict
1 klass ( 12 )
1 klass ( 12 )
Souxie Van Alberict


Posts : 148
Join date : 2011-07-28

Character sheet
Rass: Hübriid
Võimed: Valdab musta maagiat ja kõiki nelja algelementi.

Lightless. Empty
PostSubject: Re: Lightless.   Lightless. I_icon_minitimeMon Aug 08, 2011 6:57 am

Suutmata ette kujutada üksiklapse elu mis pole just parim kortsutas Souxie kulmu, kuid ei vastanud libistades silmad taaskord üle toa. " Siin võiks kamin olla... aga arvatavasti kukuks see läbi põranda ." muigas ta kõveralt ning kujutas ette, kuidas massiivne kivikamin selles toas peesitama peaks.
Back to top Go down
Melody Christine Lewis
1 klass ( 12 )
1 klass ( 12 )
Melody Christine Lewis


Posts : 70
Join date : 2011-07-28
Age : 25
Location : Räpina..

Character sheet
Rass: Deemon
Võimed: Elementide taltsutamine ning must maagia.

Lightless. Empty
PostSubject: Re: Lightless.   Lightless. I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 10:48 am

OT : Sorries et mul kaua vastamisega läheb, pole hetkel kodus vnii : )

Ka Melody muigas hetkeks:"Kamin ei sobiks siia, liiga äbarik maja." Ta tundis külma tuuleiili mis teda küll eriti ei häirinud ja lisas siis:"Ehkki mõnele tüübile kes siin käib oleks seda vist vaja küll. Ma imestan kuidas pooled siia külma kätte surnud ei ole."
Back to top Go down
Sponsored content





Lightless. Empty
PostSubject: Re: Lightless.   Lightless. I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Lightless.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Black Wings Academy :: Amuto :: Lagunenud hurtsik.-
Jump to: